Sarıyer Evden Eve Nakliyat

 

 

 

 


Taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet ve çözümler sunmakta olan firmamız, istanbul’un sarıyer ilçesine’de hizmet vermektedir. Sarıyer nakliyat ihtiyaclarınızı bir telefon ile bize bildirebilir, kaliteli ve uygun fiyatla taşınma sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Firmamız Sarıyer nakliye servisi olarak az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur.

Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz. Sarıyer ofis nakliyesi konusunda’da çözümler sunmaktayız.

Taşıma işlemi sırasıyla, firmamız müşteri temsilcisiyle görüşmeniz, taşımaya konu olan eşyaların sadece taşınma işlemimi yoksa montaj-de montaj işlerinide bizim tarafımızdan yapılmasıyla ilgili ön bir fiyat almanız akabinde Eşyalarınızın uzman ekibimizce gelip de-monte ve ambalajlama işlemini yapması. Daha sonra istiflenerek hazırlanmış olan eşyalar taşıma işlemi için özel tasarlanan aracımıza yüklenmesi ardından belirttiğiniz adresi taşınması işlemini kapsamaktadır.

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious