HAKKIMIZDA

 

 

 

 

 

 

 

Aksöz Nakliyat, firmamız 1992'den bu yana tüm Türkiye’ de hizmet vermektedir. Tecrübeli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile size en kolay ve konforlu taşıma hizmetini sunmayı arzuluyoruz. Aksöz Nakliyat ev ve ofis taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en özenle taşınacağına garanti veriyoruz. Ayrıca Aksöz Nakliyat Sigortalı nakliye hizmeti ile değerli eşyalarınızı koruma altına alıyor.

Aksöz l Nakliye şirketimiz evden eve nakliye dışında fuar, villa ofis, ve depolama taşıma gibi çeşitli taşınmalarda da yanınızdadır. Nakliyat Kalite standartlarda kurumsal yapısı, deneyimli ve uzman hizmet ön görüsü ile saygılı, güleryüzlü personeli ve uygun ölçülerde fiyatlarıyla, eşyalarınıza sahip çıkarak bir firma ile çalışmak için doğru yerdesiniz.

Aksöz Nakliyatı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Eşyaların taşınma süresi boyunca müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar, müşterinin yanında olur ve müşterinin çıkarlarını korumayı kendine görev bilir. Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aksöz Nakliyat bu doğrultuda bünyesine uzman personeller katmış, araçlarını yenilemiş ve gelişimini katlayarak ilerlemektedir.

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious