Kadıköy Evden Eve Nakliyat

 

 

 

 


Kadıköy AKSÖZ Nakliyat yaklaşık 23 Yıldır Kadıköy Cafer Ağa‘da hizmet vermektedir. Firmamız sadece kadıköy değil türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.Firmamız Kadıköy Evden Eve Tarafından verilen hizmetler; Evden Eve Taşımacılık,Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat,Ev Eşyası Depolama ve Ofis Taşıma hizmetleri vermektedir. Taşınmanın planlanması için müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz taktirde kaydınız yapılıp ekspertiz gönderilmektedir. 


Eksper kaç metrelik araç,kaç kişi personel ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağını hepsini detaylı bir şekilde göz önünde bulundurup fiyatlandırmayı yapmaktadır. Taşınmanın Müşteri tarafından onaylandığı taktirde kaydınız müşteri yetkilileri tarafından oluşturulur ve size araç kapatılır. Taşınma için hangi saat konuşulmuşsa o saat’te araç ve elemanlar taşınmanıza başlayacaktır.Eşyaların hepsi ambalalanıp,mobilyalarında sökümü yapıldıktan sonra eşyalar araca yüklenmeye başlar. 

Yükleme bittikten sonra yeni evde mobilyalarınızın kurulumu (de-monte) yapılır.
Yükleme bittikten sonra yeni evde mobilyalarınızın kurulumu (de-monte) yapılır. Kaba eşyalar istediğiniz yerlere yerleştirilir, ufak tefek eşyalar koli şeklinde müşteri’de bırakılmaktadır. Ve hasarsız profesyonel bir hizmet almaktasınız herşey ve daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious