EŞYA DEPOLAMA

 

 

 

 

 

 

 

Aksöz depolama hizmetleri limited şirketi olarak ev depolama, ofis depolama ve eşya depolama hizmetleri konusunda ürettiği uzman çözümlerle müşterilerine depolama hizmeti vermektedir.

Depolama konusunda profesyonel ekipleri ve geniş araç filosuyla 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmirde bulunan depolarımızla Türkiye geneline depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya deppolama merkezi ve evden eve nakliyat hizmetleri konusunda gelişmiş teknolojik ekipmanlarla en sağlıklı şekilde taşımacılık ve depolama hizmetleri aksöz nakliyatta müşterilerine daima %100 memnuniyet vermekte olan aksöz nakliyat profesyonel ekipleri ve sınırsız malzeme stokları ile eşyalarınızı her hangi bir kaza yada doğal adete karşı korunaklı duruma getirir.

Aksöz nakliyat depolama ve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine sunmuş olduğu sigotalı nakliye seçeneği ile her hangi bir kaza durumunda müşterilerini mağdur durumda bırakmaz. Sizde depolama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen müşteri temsilci ile irtibata geçiniz.

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious