DEPOLAMA

Aksöz  Eşya Depolama limited şirketinden bir yenilik İstanbul eşya depolama hizmetini kapınıza kadar getirmiş bulunuyoruz.  Sizde depolamak istediğiniz eşyalarınızı bizim depolarımızda muhafaza ederek büyük yüklerden kurtulabilirsiniz. Tüm İstanbul genelinde  Depolama hizmetimiz vardır.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, depolama ihtiyacınızdan doğan talepler doğrultusunda gerekli analiz ve  çalışmasını yaparak eşya depolama hizmetini vermeye başlamıştır.

 

Eşyalarınız depolamadan önce eksperlerimiz tarafından yerinde tespit edilerek aylık depolama ve nakliye ücreti belirlenir. İstenilen zaman eşyalarınız evinizden teslim alınarak güvenli ve sigortalı olan depolamacımıza nakledilir. Depolarımızda eşyalarınız başka eşyalardan farklı olarak ayrı bölümlerde tutulur. Biz sizin eşyalarınızın güvenliği için her şeyi düşündük.  Eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek rahatça bize teslim edebilirsiniz. 

Eşya Depolama Hizmeti İçin bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarının az ya da çok olması önem arz etmemektedir. Sizler için her türlü hizmeti vermekteyiz.

Etiket; Depolama, Ev Depolama, Ofis Depoloama, Eşya Depolama, İstanbul Depolama

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious