AMBALAJLAMA

Aksöz Nakliyat ambalajlama işni en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların tecrübesi ve teknolojisinin de yardımıyla bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bantı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.
Ambalaj ve paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür.

Aksöz Evden Eve Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınızı darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara karşı dayanıklı olması ve herhangi bir zarar görmemesi için balonlu naylunlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

Aksöz Evden Eve Nakliyat olarak konusunda uzman personelimiz özenle, kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleştıişirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir.


Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!- Facebook - Twitter - Reddit - Stumbleupon - Delicious

Etiketler; İstanbul Evden Eve Nakliyat, Depolama